Rzetelny dostawca
ISO:9001

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy FOAMAX poszukujemy kandydata/ki do pracy na stanowisko:

Inżynier sprzedaży

Zadaniem Inżyniera Sprzedaży będzie:

  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • realizacja ciekawych projektów;
  • reprezentowanie firmy;
  • wsparcie klientów.

Wymagania:

  • ukończone studia na uczelni SGSP lub inne studia techniczne;
  • mile widziane doświadczenie w branży zabezpieczeń ppoż;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziana obsługa AutoCAD;
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • prace w młodym, dynamicznym zespole;
  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia prowadzone przez specjalistów TYCO;
  • samochód służbowy, komputer laptop, telefon;
  • świadczenia socjalne (opiekę medyczną, świadczenia urlopowe, ubezpieczenie).
czytaj więcej

Specjalista ds. wsparcia technicznego

Jaki będzie Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu projektowego w obszarze kompletowania dokumentów merytorycznych;
  • tworzenie projektowej dokumentacji technicznej;
  • tworzenie kart katalogowych oferowanych produktów;
  • zadania techniczno-administracyjne związane z procesem projektowym;
  • wsparcie logistyczne zespołu sprzedażowego.

Jaki mamy zakres wymagań wobec Ciebie:

  • ukończone studia na uczelni SGSP lub innej uczelni technicznej (wymaganie mile widziane);
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność tworzenia rysunków technicznych (wymaganie mile widziane);
  • umiejętność obsługi programu AutoCAD (wymaganie mile widziane);
  • doświadczenie w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych (wymaganie mile widziane);
  • umiejętność pracy z harmonogramem zadań;
  • umiejętność pracy z rozproszonymi dokumentami;
  • skrupulatność i sumienność.
Certyfikaty urządzeń